شرکت ایده پردازان شبکه ارم با هدف استفاده از نیروهای جوان و با این دید که استفاده از نیروهای کارآموز یه فرصت هم برای شرکت هم برای عزیزانی است که مایلند تا در بازار واقعی به کسب تجربه بپردازند و سطح دانش عملی خود را بالا ببرند، اقدام به جذب کارآموز کرده است.

کارآموزی در شرکت صرفاً محدود به دانشجویان در حال تحصیل نیست و فارغ التحصیلانی که مایلند تا تجربه کاری پیدا کنند نیز می توانند چنانچه تمایل داشته باشند به صورت کارآموز در شرکت فعالیت کنند.

با توجه به زمینه های فعالیت شرکت، کارآموزان عمدتاً در رشته های مهندسی برق، کامپیوتر و فناوری اطلاعات پذیرفته میشوند و در حوزه های شبکه، برنامه نویسی و طراحی سایت به کار گرفته میشوند.

شرکت در سامانه ملی کارآموزی هم ثبت شده است و دانشجویانی که مایل هستند تا درس کارآموزی خود را بگذرانند می تواند به راحتی با مراجعه به این سامانه از طریق سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران (از زیرمجموعه های وزارت علوم) که متولی معرفی کارآموز به صنایع می باشد، اقدام به ثبت نام نمایند.

ضمناً با توجه به اینکه متأسفانه برخی شرکت ها علی رغم ممنوعیت دریافت هر گونه وجه برای کارآموزی از دانشجویان گرامی درخواست وجوهی را می کنند، قابل ذکر است که شرکت ایده پردازان شبکه ارم به هیچ عنوان برای گذراندن واحد کارآموزی در این شرکت از دانشجویان گرامی که یکی از بزرگترین و مهم ترین سرمایه های میهمنمان هستند، درخواست هیچگونه وجهی نکرده و نخواهد کرد.

چنانچه سؤالی در این زمینه دارید، می توانید از طریق ایمیل یا تلفن یا واتس اپ (روی همان شماره شرکت) با ما در تماس باشید.